TRICYKEL, i form af en hest, 20. århundrede.

340284. TRICYKEL, i form af en hest, 20. århundrede.

Højde ca 65 cm.

Slitage, laktab, skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 65 cm.

Slitage, laktab, skader.

Antal besøg: 1.909