EDGAR FREYBERG (GEB. 1927). Surfe.

3397663. EDGAR FREYBERG (GEB. 1927). Surfe.

Edgar Freyberg (f. 1927), surf, olie på lærred, signeret, ca. 61 x 90 cm, med ramme ca. 71 x 102 cm.

Få tegn på slid.

Tema

Art and Antiques

Få foretaget en gratis vurdering!

Få tegn på slid.

Tema

Art and Antiques

Antal besøg: 727