TRE FÆLLES OBJEKTER.

TRE FÆLLES OBJEKTER.
3393509. TRE FÆLLES OBJEKTER.

PUDE, 20. århundrede. Indretning med vegetation. Dimensioner: ca. 60 x 60 cm.
Barkwood, dateret 1849. Grønmalet. Blomsterindretning. Længde: ca. 52 cm.
Barkwood, dateret 1816. Grønmalet og med blomsterindretning. Længde: ca. 56 cm.

Tørre revner og reparationer. Slid og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
3393509. TRE FÆLLES OBJEKTER.

Antal besøg: 616