MARGOT NOYES (BRITISK, F. 1939).

3393119. MARGOT NOYES (BRITISK, F. 1939).

Landskab med regnbue
signeret og dateret '79 (nederst til højre), olie på lærred
50 x 60 cm (20 tommer x 24 tommer).

God stand.

Tema

East Anglian Art

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskab med regnbue

God stand.

Tema

East Anglian Art

Antal besøg: 339