SEKS KÆDER, SØLV.

SEKS KÆDER, SØLV.
3386565. SEKS KÆDER, SØLV.

Længde 40-140cm.
Samlet vægt ca. 259.5g.

Brugsslitage, slid ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!
3386565. SEKS KÆDER, SØLV.

Længde 40-140cm.
Samlet vægt ca. 259.5g.

Brugsslitage, slid ridser.

Antal besøg: 262