UNBEKANNTER KÜNSTLER. 2 malerier: heste.

3383321. UNBEKANNTER KÜNSTLER. 2 malerier: heste.

2 små malerier: heste, olie på træ eller olie på hardboard, begge signeret med vanskeligheder læseligt, ca. 18 x 24 og 18 x 13 cm, med ramme op til ca. 35 x 29 cm.

Lette tegn på slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lette tegn på slid.

Antal besøg: 475