3383321. UNBEKANNTER KÜNSTLER. 2 malerier: heste.
2 små malerier: heste, olie på træ eller olie på hardboard, begge signeret med vanskeligheder læseligt, ca. 18 x 24 og 18 x 13 cm, med ramme op til ca. 35 x 29 cm.