SPILLEBÆLDE, omkring århundredeskiftet 1900.

337987. SPILLEBÆLDE, omkring århundredeskiftet 1900.

Eg, med dekoration af løve macarons.
Mål foldet længde 94 bredde 46 højde 76 cm.

Slitage, revner, stødmærker, enkelte steder falmet, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 583