PLADE, formentlig Marianne Starck for Michael Andersen & Søn, Danmark, anden halvdel af det 20. århundrede.

337548. PLADE, formentlig Marianne Starck for Michael Andersen & Søn, Danmark, anden halvdel af det 20. århundrede.

Motiv af figurer i båd. 41,5 x 30 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 893