ROBERTO ORTUÑO. Kystudsigt.

ROBERTO ORTUÑO. Kystudsigt.
3373789. ROBERTO ORTUÑO. Kystudsigt.

Olie på lærred
Signeret og dateret 1972
60 x 73 cm.

I god stand. Ramme i stukket og forgyldt træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
Signeret og dateret 1972
60 x 73 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 317