Kommode. Rokokostil, Frankrig, 20. århundrede.

337254. Kommode. Rokokostil, Frankrig, 20. århundrede.

Blandede træsorter. Intarsiadekor. Grå stenplade. Længde 102, bredde 48, højde 93 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.014