FRANS LINDSTRÖM, akvareller, 6 st, signeret.

3368906. FRANS LINDSTRÖM, akvareller, 6 st, signeret.

Stockholm motiv fra gamle Stockholm, billedstørrelse 13x20 - 13,5x14 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 439