3366999. MCM. Weekendtaske, i Visetos lærred, cognac XL.
læder/messing Visetos lærred i cognac med MCM-logo 2 håndtag, 2 sidehåndtag Firmanavn stemplet på indersiden og på messingbeslagene, serienummer 46929 indgraveret på logopladen. HxDxD: ca. 30 x 70 x 35 cm.
Brugt tilstand med tegn på slid Læder og metalelementer med patina. ridser og slid. Farvet gulv. Delvis mindre revner i Visetos lærred.