BORD SURTOUT, nysølv og glas, 20. århundrede.

33668. BORD SURTOUT, nysølv og glas, 20. århundrede.

Længde 29 cm.

Brugsslitage. En glasprop senere.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 29 cm.

Antal besøg: 1.174