336382. SYBORD, design Bertil Fridhagen, Bodafors.
Sybord med kurv og skuffe samt klapper og løs bakke.
Samlede mål inklusiv klapper længde 122 bredde 60 højde 60 cm.
Slitage, finerskader, pletter. Gummi på hjul mangler delvist, beskadiget. En ventilholder med revne.