Servissæt, 59-dlr, „Exclusive“, Rörstrand.

3354178. Servissæt, 59-dlr, „Exclusive“, Rörstrand.

12 plader ca. 24 cm
14 tallerkener ca. 21 cm
12 dybe plader ca. 20 cm
12 stk tilbehør ca. 17 cm
2 serveringsfade ca. 23 cm
2 serveringsfade ca. 30 cm
2 serveringsfade ca. 36 cm
1 serveringsskål, længde ca. 23 cm
1 sovsskål, højde ca. 10 cm, længde ca. 19 cm
1 kande, højde ca. 19 cm.

Brugsslitage, mindre ridser på forgyldning.

Få foretaget en gratis vurdering!

12 plader ca. 24 cm
14 tallerkener ca. 21 cm
12 dybe plader ca. 20 cm
12 stk tilbehør ca. 17 cm
2 serveringsfade ca. 23 cm
2 serveringsfade ca. 30 cm
2 serveringsfade ca. 36 cm
1 kande, højde ca. 19 cm.

Antal besøg: 666