KISTA, 1700-tallet.

KISTA, 1700-tallet.
334386. KISTA, 1700-tallet.

Buet låg. Længde 112 bredde 59,5 højde 74 cm.

Slitage, skader, nøgle mangler. lås delvist udløst (låst). beslag mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
334386. KISTA, 1700-tallet.

Antal besøg: 928