HARRY HAERENDEL (1896-1991). Mühle am Teich.

3340029. HARRY HAERENDEL (1896-1991). Mühle am Teich.

Harry Härendel (1896-1991), Mühle am Teich, olie på lærred, signeret, ca. 71 x 60 cm, med ramme ca. 84,5 x 73 cm

I 1977?

Lette tegn på slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

I 1977?

Lette tegn på slid.

Antal besøg: 660