SKÅL, glas, "Provence", design pr. Lutken, Holmegaard, sign.

333992. SKÅL, glas, "Provence", design pr. Lutken, Holmegaard, sign.

Signeret, mærket 17793.
Grøn glasmasse.
Diameter ca 33,5 cm. Højde ca 11 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret, mærket 17793.
Grøn glasmasse.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.948