SOFABORD, med kakkelplade, Danmark, anden halvdel af 1900-tallet.

333526. SOFABORD, med kakkelplade, Danmark, anden halvdel af 1900-tallet.

Diameter 117, højde 51 cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 117, højde 51 cm.

Slitage, ridser.

Antal besøg: 863