SHOWCASE, engelsk stil, 20. århundrede.

33312. SHOWCASE, engelsk stil, 20. århundrede.

Nøgler er tilgængelige. Længde 140, bredde 46, højde 174 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.322