TAMBURMAJOR, metal, Interform Marketing AB Tranås, 1900-tallet.

332856. TAMBURMAJOR, metal, Interform Marketing AB Tranås, 1900-tallet.

Højde 182 cm.

Slitage, overfladesnavs, ridser og klæbemiddelrester.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 182 cm.

Antal besøg: 1.640