GULVLAMPE, første halvdel af det 20. århundrede.

332843. GULVLAMPE, første halvdel af det 20. århundrede.

Højde inkl. skærm ca 164 cm.

Slitage, skærm med mindre skader, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde inkl. skærm ca 164 cm.

Antal besøg: 358