LARS ROLF. Komposition, olie på lærred, monogram signeret og dateret 53.

332544. LARS ROLF. Komposition, olie på lærred, monogram signeret og dateret 53.

51 x 62 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

51 x 62 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 958