Kommode på ben, barokstil, første halvdel af det 20. århundrede.

332132. Kommode på ben, barokstil, første halvdel af det 20. århundrede.

Længde 90, bredde 34,5, højde 63 cm.

Slitage, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, mærker.

Antal besøg: 789