LEGETØJ forskellige. Technofix, LISS&Co GAGNEF, diverse biler og busser.

332128. LEGETØJ forskellige. Technofix, LISS&Co GAGNEF, diverse biler og busser.

Technofix US-ZONE 266 bilelevator bestående af rektangulær 4-sidet kasse med bagside, der viser New York Citys skyline.

Clockwork Technofix virker, men mangler biler. LISS&Co slitage og mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.421