ARKIVSKAB, eg, første halvdel af det 20. århundrede.

331896. ARKIVSKAB, eg, første halvdel af det 20. århundrede.

Ifølge herkomst: Royal College of Art. Længde 62, bredde 83, højde 160 cm.

Slitage, ridser, stødmærker, reparation / færdiggørelse. Revner. Skuffer med låse, der ikke kan lukkes uden nøgle.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.323