3316226. BEATLES AUTOGRAF.
3316226. BEATLES AUTOGRAF.
Alle fire Beatles autografer over tre stykker papir, monteret på sort kort. Signeret i blå Biro af Paul McCartney og Ringo Starr, John Lennon med blyant, og George Harrison med mørkeblåt blæk. Kortet måler 17cm x 14cm. Proveniens: Sælgeren indsamlede personligt underskrifterne i 1960'erne i Ipswich, Storbritannien efter at have ventet ved deres turnébus efter en koncert. Godkendt af Garry King fra Autografica, med COA.
Aldersrelateret slid, se fotografier. Monteret på kort.