BEATLES AUTOGRAF.

BEATLES AUTOGRAF.
3316226. BEATLES AUTOGRAF.

Alle fire Beatles autografer over tre stykker papir, monteret på sort kort. Signeret i blå Biro af Paul McCartney og Ringo Starr, John Lennon med blyant, og George Harrison med mørkeblåt blæk. Kortet måler 17cm x 14cm. Proveniens: Sælgeren indsamlede personligt underskrifterne i 1960'erne i Ipswich, Storbritannien efter at have ventet ved deres turnébus efter en koncert. Godkendt af Garry King fra Autografica, med COA.

Aldersrelateret slid, se fotografier. Monteret på kort.

Tema

Autographs

Få foretaget en gratis vurdering!
3316226. BEATLES AUTOGRAF.

Tema

Autographs

Antal besøg: 2.407