ROLLING STONES AUTOGRAF.

ROLLING STONES AUTOGRAF.
3316202. ROLLING STONES AUTOGRAF.

Et autografalbum med underskrifter fra The Rolling Stones over tre sider. Keith Richards har signeret Biro og de andre med blyant. På samme side som Brian Jones (på bagsiden af Keith Richards side) er underskrifterne af Donald Peake og Jim Gordon, guitaristerne for The Everly Brothers, der toppet regningen på den første britiske turné for The Rolling Stones. Albummet måler 9 cm x 12 cm. Proveniens: Sælgeren indsamlede personligt underskrifterne efter at have deltaget i koncerter i 1960'erne i Ipswich, Storbritannien. Godkendt af Garry King fra Autographica, med COA.

Aldersrelateret slid, se fotografier.

Tema

Autographs

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Autographs

Antal besøg: 998