KAMPBORD, almindelig mand, enkle porte, 1800-tallet.

331561. KAMPBORD, almindelig mand, enkle porte, 1800-tallet.

Længde 108 bredde 42 højde 75 cm, total bredde inkl slaglængde 157 cm.

Slitage og ridser, mærker, maskepunge.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.552