GÖRAN HAHNE. 3 stk, farvelitografier, signeret.

331061. GÖRAN HAHNE. 3 stk, farvelitografier, signeret.

2 nummererede, et ark EA, Arkstørrelse ca 58,5x43, 55x40 og 55x40 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Göran Hahne (Født 1943)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Göran Hahne (Født 1943)

Antal besøg: 2.221