WEKENDBAG læder, Nectari Pelle Italien.

330574. WEKENDBAG læder, Nectari Pelle Italien.

40 x 28 cm.

Brugsslitage, ring til lynlås mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

40 x 28 cm.

Antal besøg: 1.250