Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Kolonn
Kunst
Malerie
CARL O PETERSEN. Landskab med tjur, olie på Panel, signeret.
33057. CARL O PETERSEN. Landskab med tjur, olie på Panel, signeret.
Ca 70 x 54 cm.
Vis hele teksten
Krackelyrer.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Ca 70 x 54 cm.
Vis hele teksten
Krackelyrer.
Auktionshuset Kolonn
Antal besøg:
3.856