SIGNIERT WEGENER. hede.

SIGNIERT WEGENER. hede.
330380. SIGNIERT WEGENER. hede.

Olie på lærred, 1980'erne, signeret nederst til højre, uindrammet. mål ca. 100x50 cm.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

HannoVerum
Antal besøg: 1.061