MIKROSKOP, med tilbehør, Ernst Leitz Wetzlar.

330355. MIKROSKOP, med tilbehør, Ernst Leitz Wetzlar.

nr. 249176. Kassehøjde 34 cm.

Brugsslitage, æske med ridser og pletter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

nr. 249176. Kassehøjde 34 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.415