CHANEL, 1 par øreringe, bijouterie.

3297040. CHANEL, 1 par øreringe, bijouterie.

Stemplet "Ⓒ CHANEL® A21 B MADE IN FRANCE“.
Højde ca. 15 mm.
Stiftlængde ca. 10 mm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 15 mm.
Stiftlængde ca. 10 mm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.433