DESKTOP med ESSAY, neo-rokoko, 1800-tallet.

32932. DESKTOP med ESSAY, neo-rokoko, 1800-tallet.

Udskåret indretning. Længde 140, bredde 80, højde 170 cm.

Slitage, revner og skader. Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.180