OTTO EGLAU (1917-1988). Sylt Moon.

3291139. OTTO EGLAU (1917-1988). Sylt Moon.

Otto Eglau (1917-1988), Sylt Mond, olie på lærred, 1981, signeret og dateret, dateret igen på bagsiden, med titel og indskrift med atelieradresser, ca. 60 x 80 cm, med ramme ca. 68 x 88 cm.

Lette tegn på slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lette tegn på slid.

Antal besøg: 637