PIERRE OLOFSSON. 3 stk, litografier, signeret.

328719. PIERRE OLOFSSON. 3 stk, litografier, signeret.

Heraf en nummereret 84/100, delvist signeret med julehilsner, billedareal: 27 x 11, 13 x 11,5 hhv. 11,5 x 16,5 cm.

IKKE undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Pierre Olofsson (1921–1996)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Pierre Olofsson (1921–1996)

Antal besøg: 2.405