BUTIKSDISPLAY TIL VÆGHÆNGNING.

3282750. BUTIKSDISPLAY TIL VÆGHÆNGNING.

Glaserede sider samt glaserede front og hylder. Skydedøre. 2 hylder. Bredde 90 cm. Dybde 30 cm. Højde 90 cm.

Brugsslitage. Mangler låse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Mangler låse.

Antal besøg: 385