KOMMOD, England, 1800-tallet.

KOMMOD, England, 1800-tallet.
32754. KOMMOD, England, 1800-tallet.

Længde 45,5, bredde 38,5, højde 89 cm.

Slitage, mindre skader, indsatsdele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 697