KURVMØBLER, 4 stk., anden halvdel af det 20. århundrede.

327366. KURVMØBLER, 4 stk., anden halvdel af det 20. århundrede.

Bestående af: sofa, 2 lænestole, bord, sofalængde 128, borddiameter 75, højde 55 cm.

Slitage, mindre skader og reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 6.260