Jaeger LeCoultre lille bordur.

3273426. Jaeger LeCoultre lille bordur.

Messing, foldet/delvist skåret krystalglas Meget rektangulært hus, glaseret på begge sider. Hjørnerne på fronten er facetteret i to dele. Struktur med ankerlås. manuel oprulning Time- og minutvisning. Firmanavn på displaysiden. HxBxD: ca. 15 x 11 x 6 cm.

God stand med delvise, minimale ridser. Der gives ikke en funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.022