STOLEBORD, 3 dele, 1960'erne/70'erne.

327158. STOLEBORD, 3 dele, 1960'erne/70'erne.

Mahogni med messinglister. Længde 60, bredde 40, højde 53 cm.

Slitage, mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, mærker, ridser.

Antal besøg: 788