MUNSPEL, Hohner Comet, Tyskland.

3265939. MUNSPEL, Hohner Comet, Tyskland.

C-dur.
I originalt tilfælde.
Længde 16 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser. Dekorativt bånd på etui løst.

Få foretaget en gratis vurdering!

C-dur.
I originalt tilfælde.
Længde 16 cm.

Antal besøg: 406