BERNT RINGQVIST. "Nøgen", olie på Panel, monogram signeret BR og dateret -39.

32631. BERNT RINGQVIST. "Nøgen", olie på Panel, monogram signeret BR og dateret -39.

A tergo "B Ringqvist Naket 1939 ...".
Cirka 71,5 x 60 cm.

Uden ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 71,5 x 60 cm.

Uden ramme.

Antal besøg: 1.271