OSKAR KOLLER (1925-2004). blomstervase.

3261871. OSKAR KOLLER (1925-2004). blomstervase.

Oskar KOLLER (1925-2004), blomstervase, farvet litografi, sandsynligvis unik, 1986, signeret, dateret, nummereret og påskrevet 'med akryl og tempera', eksemplar 1/1, ca. 78 x 57 cm, indrammet bag passepartout og glas, med ramme ca. 112 x 89 cm.

Ikke indrammet, undersøgt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke indrammet, undersøgt.

Antal besøg: 583