PETER DAHL. "Mollberg på post", litografi, signeret.

326169. PETER DAHL. "Mollberg på post", litografi, signeret.

Plademål ca 43 x 29 cm.

Eventuelt beskåret.

Kunstner/designer

Peter Dahl (1934–2019)

Få foretaget en gratis vurdering!

Plademål ca 43 x 29 cm.

Eventuelt beskåret.

Kunstner/designer

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besøg: 1.884