ARMBÅNDSUR, Exacta Automatic, stål.

3257310. ARMBÅNDSUR, Exacta Automatic, stål.

Diameter 34 mm.

Brugsslitage med ridser og bearbejdet på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 34 mm.

Antal besøg: 770