SYMASKINE, Zenith type 3207.

SYMASKINE, Zenith type 3207.
3257124. SYMASKINE, Zenith type 3207.

Symaskine anden halvdel af det 20. århundrede.

Overfladeslitage. Ridser. Ikke briefingen. Ikke funktionelt testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.925